Bejegyzések

Tina Köpke címkéjű bejegyzések megjelenítése

Értékelés: Tina Köpke - Elátkozott lelkünk

Kép
  „Mert mindig könnyebb, ha van kit gyűlölni. Igen, talán igaza van. Talán igy tudok megbirkózni ezzel a sok szarsággal. Gyűlölködve. Sokkal könnyebb gyűlölni valakit, mint szeretni.” Amikor először a kezembe vettem az Elátkozott lelkünk című könyvet, fogalmam sem volt róla, hogy ez bizony egy sorozat második része. A borító, a fülszöveg, az egész hangulat úgy magával ragadott, hogy azonnal belevágtam, majd nagyot pislogva konstatáltam: hoppá, itt valami hiányzik. Úgyhogy gyors mini pánikroham után irány a könyvesbolt, és beszereztem az első részt is. És milyen jól tettem! Két nap alatt faltam fel, minden szabad percet kihasználva – ami mostanában nem túl sok, mert a kislányom gondoskodik róla, hogy egyetlen perc unalom se legyen az életemben.   Az első rész teljesen elvarázsolt. Olyan világot kaptam, amiben egyszerre volt otthonos és izgalmas minden misztikus részlet. Azt hittem, hogy a folytatást már nem lehet úgy igazán überelni… de aztán jött a második rész. Na, ott ...