Értékelés: Tia Williams - Hét nap örökké
„– Minden akarok lenni – […]. – Az akarok lenni, aki miatt felderülsz. Aki megnevettet, aki gyönyört ad. Aki mellett biztonságban érzed magad. […] – Én akarok lenni a gondolat, ami álomba ringat. Az emlék, ami felizgat. Ott akarok lenni, ahol minden utat véget ér – […]. – Mindent meg akarok tenni, amit te teszel velem. ” Személyes véleményem: Rettentő nehéz véleményt írnom erről a könyvről, hisz tetszett is meg annyira még sem. Borzasztó vegyes érzelmekkel küzdők. Még csak nem is azért, mert az erotikus részeket általában átlapozom az utóbbi több, mint két évben, egyszerűn azok már nem kötnek le, de valahogy kevésnek érzem. Kellett volna valami plusz cselekmény, de olyan mintha az írónő iszonyú sok dolgot szeretett volna elmondani, viszont egy könyvben bepréselve egy életet. Egyben az egész: Eva egyedül neveli 12 éves kislányát Audret. A nőnek rettentő nehéz úgy helytállni, hogy nem tudja, milyen lehet egy igazán jó édesanya, hisz nem volt ebben szerencséje. Eva életét már...