Bejegyzések

Francesca Zappia címkéjű bejegyzések megjelenítése

Értékelés: Francesca Zappia - Eliza and the monsters: Eliza és a szörnyek

Kép
  „A megtört emberek nem rejtőznek el a szörnyeik elől. A megtört emberek hagyják, hogy a szörnyeik felfalják őket. ” Személyes véleményem: Egyszerűen imádtam, szavak nincsenek rá mennyire szerettem ezt a könyvet. Egyszerűen letenni sem szerettem volna még akkor sem mikor muszáj volt. A könyv akkor került a figyelmem középpontjába, mikor az élfestett kiadást megláttam a kiadó oldalán, az sajnos nem jött el hozzám, viszont a jövőhónapban az lesz az első dolgom, amit megrendelek. Mindenképpen szeretném, hisz valami csoda. Később elolvastam a fülszöveget és egyből tudtam, hogy ez a könyv mindenképp kell nekem. Imádtam a képregényes részeket a könyvben, így kicsit mi is belepillanthattunk a könyvben népszerű Szörnyek Tengere webcomicba. Magáról a könyvr ő l: Főszereplőnk Eliza Mirk a félénk, fura, visszahúzódó lány, akinek nem nagyon vannak barátai. Legalábbis a közvetlen közelében, hisz online barátai vannak. Eliza egy súlyos titkot őriz bár a családja tudja, hogy képregényt raj...